26 Kasım 2022 Cumartesi Diyanet İşleri Başkanlığı verileriyle Van Gevaş namaz ve ezan vakitleri. Gevaş için imsak vaktinin başlangıcı ve sabah namazı vaktinin çıkışı ile birlikte diğer vakitlere günlük ve aylık olarak detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Van Gevaş Günlük Namaz Vakitleri

Van Gevaş Aylık Namaz Vakitleri

Miladi TarihİmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı

Van Gevaş Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor?

Gevaş sabah namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat sabah namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Gevaş güneşin doğuş saati olan ise sabah namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Gevaş Sabah Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 20:04:49 saat verilerine göre Gevaş için sabah namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Gevaş Öğle Ezanı Kaçta Okunuyor?

Gevaş öğle namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat öğle namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Gevaş ikindi saati olan ise öğle namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Gevaş Öğle Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 20:04:49 saat verilerine göre Gevaş için öğle namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Gevaş İkindi Ezanı Kaçta Okunuyor?

Gevaş ikindi namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat ikindi namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Gevaş akşam namazı başlangıç saati olan ise ikindi namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Gevaş İkindi Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 20:04:49 saat verilerine göre Gevaş için ikindi namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Gevaş Akşam Ezanı Kaçta Okunuyor?

Gevaş akşam namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat akşam namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Gevaş yatsı namazı başlangıç saati olan ise akşam namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Gevaş Akşam Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 20:04:49 saat verilerine göre Gevaş için akşam namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Gevaş Yatsı Ezanı Kaçta Okunuyor?

Gevaş yatsı namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat yatsı namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Gevaş sabah namazı başlangıç saati olan ise yatsı namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Gevaş Yatsı Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 20:04:49 saat verilerine göre Gevaş için yatsı namazı vakti çıkmış görünüyor.