26 Kasım 2022 Cumartesi Diyanet İşleri Başkanlığı verileriyle Van Çatak namaz ve ezan vakitleri. Çatak için imsak vaktinin başlangıcı ve sabah namazı vaktinin çıkışı ile birlikte diğer vakitlere günlük ve aylık olarak detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Van Çatak Günlük Namaz Vakitleri

Van Çatak Aylık Namaz Vakitleri

Miladi TarihİmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı

Van Çatak Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor?

Çatak sabah namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat sabah namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Çatak güneşin doğuş saati olan ise sabah namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Çatak Sabah Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 17:54:03 saat verilerine göre Çatak için sabah namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Çatak Öğle Ezanı Kaçta Okunuyor?

Çatak öğle namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat öğle namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Çatak ikindi saati olan ise öğle namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Çatak Öğle Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 17:54:03 saat verilerine göre Çatak için öğle namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Çatak İkindi Ezanı Kaçta Okunuyor?

Çatak ikindi namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat ikindi namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Çatak akşam namazı başlangıç saati olan ise ikindi namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Çatak İkindi Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 17:54:03 saat verilerine göre Çatak için ikindi namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Çatak Akşam Ezanı Kaçta Okunuyor?

Çatak akşam namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat akşam namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Çatak yatsı namazı başlangıç saati olan ise akşam namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Çatak Akşam Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 17:54:03 saat verilerine göre Çatak için akşam namazı vakti çıkmış görünüyor.

Van Çatak Yatsı Ezanı Kaçta Okunuyor?

Çatak yatsı namazı için ezan vakti diyanet takvimine göre saat olarak görünmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verilerine göre burada belirtilen saat yatsı namazının başlangıç vaktini ifade etmektedir. Çatak sabah namazı başlangıç saati olan ise yatsı namazı vaktinin bitiş saatidir.

Van Çatak Yatsı Namazı Vakti Çıktı mı?

Şu anda ki 26 Kasım 2022 Cumartesi 17:54:03 saat verilerine göre Çatak için yatsı namazı vakti çıkmış görünüyor.